Është vetëm një javësh por bebi Archie u bë pjesë e filmave të animuar!

Bebi Archie i Meghan dhe Harry sapo ka marrë një tjetër dhuratë, kesaj here nga gjigandi i prodhimeve të filmave të animuar Disney.

Për të festuar ardhjen në jetë të bebit Sussex, Disney ka realizuar një video protagonist së cilës është personazhi Winnie The Pooh, teska mban në dorë një libër blu në dorë dhe drejtohet për tek kështjella Ëindsor. Meghan Markle është shprehur më parë se një nga personazhet e saj të preferuar në filmat e animuar është pikërisht arushi Winnie The Pooh.

Djali i Meghan dhe Harry erdhi në jetë më 6 maj dhe prindërit vendosën ta quajnë Archie Harrison Mountbatten- Windor.

Ndiqni videon më poshtë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article