Me më të dashurit e saj; ja si e ka festuar Bleona Qereti ditëlindjen!

Bukuroshja shqiptare ka zgjedhur të festojë ditëlindjen pa zhurmë, me më të të dashurit e saj mami Olin, babi Nazmi dhe qenin John.

E ndodhur në Meksikë, artistja shqiptare ka zgjedhur një ndër resortet më luksozë atje, “La Ventanas Paraiso” ku njësoj si emri pamja është një parajsë mbi tokë.

Bleona ka ndarë disa postime nga festimet e 40-vjetorit të saj, ku duket më shumë se rrëzëllitëse.

Ah, Bleona është kaq me fat, nuk ka pse të shqetësohet fare për kohën që ikën, pasi duket si vera; sa më e vjetër aq më e mirë!

Gëzuar Bleona!

Previous ArticleNext Article