Si ta vishni crop top-in dhe të dukeni shik!

Le ta bëjmë një gjë të qartë që në fillim: nuk ka kufi moshe kur vjen fjala tek bluza e shkurter, crop top-i. Nëse ndiheni rehat me të, mund ta vishni në cdo moshë. Dhe gjithashtu nuk është e thënë ta mendoni vetëm me një kombinim sport: ka mënyra për ta inegruar edhe në një veshje prej “ vajze të rritur“.

Crop top-I I zi klasik është mjaft I lehtë për tu kombinuar në këtë mënyrë, dhe sa bukur shkon me një palë pantallona lëkure e me taka!

Bluza e shkurtër shumëngjyrëshe, shkon shume me një pale pantallona te celeta

Ato me materiale të thurura janë super edhe për mbrëmje

Por një kombinim të këndshmë mund ta bëni edhe me xhinset, dhe këpucët me taka e bëjnë të gjithën të duket më elegante

Me një fund të gjatë, mund të quhet gati si fustan

Jashte zyre

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article