Mbesa e Lady Dianës bën publike lidhjen me miliarderin 60 vjecar!!!

Nën zë përflitej, prej kohësh, por tani, mbesa e Lady Dianës, Lady Kitty Spencer ka dalë hapur me  manjatin e modës Michael Lewis. Ai është 60 vjec dhe ajo 28, por duket ajo shprehja “dashuria nuk njeh moshë“, qenka mëse e aplikueshme në këtë rast. Sigurisht, edhe fakti që bëhet për një multimiliarder ndihmon gjithashtu. Ata u shfaqën së bashku në rruget e Manhatenit , ndërsa në gishtin e Kityy-t shkëqente një unazë me një diamant gjigand.

Nuk mund të prisnim më pak nga një pasanik si Lewis!

 

Previous ArticleNext Article