Më në fund bashkë! Big Basta kthehet në Shqipëri pranë Vesës dhe të birit

Prej muajsh larg njëri-tjetrit, më në fund Big Basta ka mundur të kthehet në Shipëri për të qenë për pak ditë pranë familjes. Artisti i cili prej kohësh është shpëngulur në Zelandën e Re, kishte vite që nuk kthehej në vendlindje për shkak të angazhimeve atje

“Më në fund”, ka shkruar këngëtarja nga Kosova nën një foto të pubikuar krah bashkëshortit të saj. Nuk dihet se sa kohë do të qëndrojë Geri në Shqipëri krah bashkëshortes dhe djalit të vogël Lian, por me siguri këto kohë do të jetë mjaft të bukura duke qenë familja është ribashkuar e tëra.

Previous ArticleNext Article