Zbulohet arsyeja e ndarjes së Meghanit nga bashkëshorti i saj i parë!

Në kohën kur Meghan Markle dhe princi po shijojnë ardhjen në jetë të fëmijës së tyre të parë, shtypi rozë ka rrëmuar në të shkuarën e ish aktores amerikane dhe ka gjetur arsyen e vërtetë të ndarjes së saj nga bashkëshorti I parë. Në dokumentit e divorcit, ajo që është sot Dukesha e Sussex-it shkruante se ndarja ishte kërkuar për “mospërputhje karakteresh“. Por duket se shkaku I fundit të martesës së saj 2 vjecare me producentin Trevor Engelson ka qenë pikërisht karriera e saj.

Ata ishin bashkë për 7 vjet, dhe të martuar për dy; por shumë shpejt pas dasmës ajo filloi punën me serialin Suits- Meghano ishte në Toronto, ai në Los Angeles. Martesa në distancë nuk funksonoi dhe shpejt marrëdhënia, mori fund.

Previous ArticleNext Article