Albana Osmani në Kanë me fustanin më të mrekullueshëm!!

Moderatorja shqiptare praktikisht shkëlqeu në festivalin e Kanës; Albana osmani kishte veshur një fustan të jashtëzakonshëm ngjyrë floriri, marrë nga koleksioni fundit I Takir Ediz, dhe dukej rrëzëllitëse në tapetin e kuq!

Ajo ishte në amfAR Gala, një prej eventeve më të rëndësishme të festivalit të famshëm të filmit, që mbledh në rivierën franceze yje të ekranit e persona të tjerë të rëndësishëm nga e gjithë bota. Themeluesja e fondacionit “You Are a Sunfloëer”  mori pjesë në eventin e bamirësisë si e ftuar nga modeli shqiptar Roland Lekaj, sic  e tregoi dhe vetë në postimin e saj në rrjetet sociale.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article