Anjeza Shahini në Britani merr vendin që i takon, ja me cfarë po merret!!

Edhe pse është larguar nga Shqipëria, Anjeza me talentin dhe modestinë e saj, vazhdon të mbetet një personazh mjaft i dashur për publikun shqiptar. Ndonëse vajza e saj është ende e vogël, këngëtarja ka gjetur mundësinë që t`I rikthehet punës. Ajo është trajnere vokali e talenteve të rinj dhe bashkëpunon me studio e projekte te ndryshme që kanë lidhje me muzikën. Në një nga postimet  e fundit, Anjeza tregon audicionet e një grupi të rinjsh anglezë.

Anjeza që ishte pjesë e jurisë, nuk ua kursen atyre komplimentat dhe I inkurajon të krijojnë muzikë të mirë.

Previous ArticleNext Article