Liv 1 vjeç! Për herë të parë Eno Popi publikon imazhin e vajzës

Eno Popi u bë baba për herë të parë më 23 maj të 2018-ës. Në jetën e moderatorit dhe bashkëshortes së tij erdhi vogëlushja që çifti vendosi ta quajë Liv.

Dyshja ka qenë shumë diskrete sa i përket imazhit të vazjës së tyre deri më sot. Në ditëlindjen e parë, babi Eno është treguar dorëlëshuar dhe ka publikuar më në fund një foto të vajzës si për t’i uruar kështu edhe ditëlindjen e parë.

 

View this post on Instagram

 

L1V❤️

A post shared by Eno POPI (@enopopi) on

Previous ArticleNext Article