EVENT/ Swatch prezanton koleksionin e ri të orave dhe është thjesht WOW

Swatch Albania organizoi pasditen e së enjtes eventin e prezantimit të koleksionit të ri të orave Big Bold. Në një event krejtësisht ndryshe, të veçantë e me të ftuar special miq e personazhe publikë, pasditja e 23 majit ishte e mbushur edhe me plot surpriza e momente argëtuese.

Të pranishmit mundën të shohin nga afër koleksionin e ri të orave “Big Bold”, një koleksion mahnitës dhe unikë dhe të shijonin koktejlin dhe kateringun e përgatitur enkas për këtë event.

 

Previous ArticleNext Article