Foton e parë të plotë të djalit nuk e postoi Almeda, por Tolgahan!

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman nuk kanë shumë që u bënë prindër për herë të parë. Të dy e kishin pritur me padurim të madh mbërritjen e djalit, Efehan, megjithate, deri tani nuk kishin postuar vecse foto të pjesshme të tij. Ka qenë aktori ai që e ka hedhur hapin e pare me publikimin e një fotoje të plotë të vogëlushit, dhe është vërtet shumë e bukur: aty shihet Tolgahan me të birin e mbështetur në gjoks ndërsa fle. “Momenti kur fjalët mbarojnë”, ka shkruar ai. Dhe nuk mund ta thoshte më bukur!.

 

Previous ArticleNext Article