FOTO/ Dasmë e madhe në Rogner, Grida Duma ‘e djeg’ për të motrën

Është mbajtur mbrëmjen e së shtunës ceremonia martesore e motrës së ish-deputetes së PD Grida Duma. Dasma e organizuar në ambjentet e Hotel Rogner kurorëzoi dashurinë mes Gevis Duma dhe partnerit të saj Alirionit. Gevis ka studiuar dhe jetuar në SHBA.

Të dy duken mjaft simpatikë ndërsa vlen për t’u theksuar edhe bukuria rrëzëllitëse e ish-deputetes sonte.

Grida Duma ka veshur një fustan të zi që i nxjerr në pah dekoltenë. Flokët e kapura e bëjnë të duken më elegante dhe shijeplotë.

Previous ArticleNext Article