Mamaja e Lorik Canës, super moderne ne foton e përpara 34 viteve!

Ajo duket mjaft mirë edhe sot, por përpara 3 dekadash e gjysmë, mamaja e Lorik Canës paska qenë një “kinge“ e vërtetë, dhe mjaft moderne!!  Me flokët e celëta të prera bukur, syzet e bardha e buzët në një të kuqe të ndezur që kombinon më kapësen e flokëve, ajo duket sikur ka dalë nga kopertina e ndonjë reviste të kohës.

Foton e ka postuar vetë Loriku në profilin e tij në Instagram. “Mami dhe mini Liku dikur. Viti 85-86, s`jam I sigurtë“, ka shkruar ai në mesazhin e mbushur me nostalgji.

Previous ArticleNext Article