3 zemra në një foto, Ermal Fejzullahu poston foto nga pushimet me bashkëshorten shtatzënë

Ermal Fejzullahu pritet që këtë vit të bëhet baba për herë të katërt. E teksa ai dhe bashkëshortja Ariana shijojnë pritjen e ëmbël, kanë zgjedhur që përpata nisjet së sezonit veror të koncerteve të kalojnë disa ditë pushimesh në Turqi.

Çifti i bashkëshortëve janë duke qëndruar në resortet turke prej nga ku ka postuar edhe foton e fundit në llogarinë e tij në Instagram këngëtari i njohur.

 

View this post on Instagram

 

❤️❤️❤️

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

Të dy të buzëqeshur dhe të kombinuar në veshje, Ermali e ka shoqëruar foton me përshkrimin e tri zemrave, teksa duart i mban mbi barkun e rrumbullakosur të bashkëshortes.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article