Me një foto të papublikuar, Alban Skënderaj uron ëmbël Miriamin për ditëlindje

Miriam Cani feston sot ditëlindjen e saj dhe një urim nga zemra nuk mund të mungonte nga Alban Skënderaj, prej pak javësh zyrtarisht bashkëshorti i saj.

Me një foto të papublikuar, shkrepur gjatë pushimeve të dyshes në Maldive në fillim të muajit Maj, artisti vlonjat shkruan: “Çdo fjalë më shumë do ishte e tepërt. Dashuria për ty nuk përshkruhet dot me fjalë. Gëzuar ditëlindjen bashkëshortja ime”

 

View this post on Instagram

 

Cdo fjale me shume do ishte e tepert. Dashuria per ty nuk pershkruhet dot me fjale. Gezuar ditelindjen bashkeshortja ime ❤️

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani u martuan më 7 maj të këtij viti në një cermeoni private në ishujt Maldive dhe dëshmitare në martesë kishin vajzën e tyre të vetme, Ameli.

Previous ArticleNext Article