9 kombinime atlete+fustan/fund që duken të cuditshme por në fakt janë shumë të lezetshme

Atletet janë gjithmonë në modë e nëse po vrisni mendjen se si apo me çfarë mund t’i vishni ato ne ju sugjerojmë 9 kombinime që sado tingëllojnë të çuditshme, të bëra nga vajza të njohura, blogere apo influencuese në rrjetet sociale duken shumë të lezetshme.

Ja me çfarë mund t’i vishni atletet tuaja

1- Me një crop-top kombinuar me fundin

2- Me një veshje monokramatike

3- Me një fustan të gjatë me prerje

4- Me një fustan silk shumëngjyrësh

5- Me lule me ngjyra

6- Me një fund lëkure dhe t-shirt me printe

7- Me një kostum me ngjyrë të ndezur: xhaketë+fund

8- Me një fustan të shkurtër mbrëmjeje

9- Me fustan me rripa të hollë dhe xhaketë sipër

Previous ArticleNext Article