5 muaj pas ndarjes, Rita Ora rikthehet me ish- të dashurin!

 

Duket se ‘flaka’ ende nuk është shuar!
Këtë të martë këngëtarja Rita Ora, është parë duke darkuar me Wes Nelson në Ibiza të Spanjës.

Ora tërhiqi vëmendjen e veshur me një fustan mëndafsh në ngjyrë të verdhë teksa u duke shumë e afër me ish-in e saj.
Po ashtu, edhe Wes Nelson ka përhapur thashetheme se është duke takuar yllin shqiptar të muzikës.


Nuk e dimë se çifti është rikthyer sërish në krahët e njëri tjetrir, pasi Rita gjithashtu këtë kohë është takuar shpesh edhe me Liam Payne dhe të cilët u spekuluan për një lidhje të mundshme.

Previous ArticleNext Article