Dua Lipa ndahet nga i dashuri!

Na sferën profesionale punët po shkojnë më mirë se kurrë për Dua Lipën, por duket se në çështjet e zemrës këngëtarja nga Kosova nuk është në ditët e saj më të mira.

Mediat e huaja shkruajnë se Dua dhe partneti i saj Isaac Carew janë ndarë përfundimisht dhe arseja është axhenda tejet e ngjeshur e artistes së njohur.

Dua është gjithmonë në lëvizje dhe e lodhur dhe kjo ka bërë që çifti të mos takohen shpesh me njëri tjetrin, duke çuar në ndarje.

Ndonëse nga ana e dyshes nuk ka ende asnjë reagim, fansat janë e ish-çiftit shpresojnë për një ribashkim të tyre.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article