Përpara Kate-it, Williami paska qenë i dashuruar me mbesën e Camilla-s!!!!!!!!!!!!!!

Nuk mjaftonte që Camilla Parker Bowles shkatërroi martesën e të atit; përpara se të njihte Kate-n, princi William asokohe 17 vjec, paska qenë I dashuruar me mbesën e saj, Emma Parker Bowles, e cila asokohe ishte 25 vjec. Burime brenda pallatit mbretëror I kanë thënë Andrew Morton, autor I librit “ William and Catherine “ se princi ishte I magjepsur prej Emës, dhe përpiqej në cdo moment të gjendej pranë saj.

“Ndonjëherë e gjitha ishte aq e dukshme, sa situata bëhej e sikletshme“, thotë burimi në fjalë. Williami më vonë takoi Kate-n gjatë kohës që studionin të dy në Universitetin e Saint Andreës, dhe qëndruan të lidhur për gati 10 vjet përpara se të fejohëshin. Emma thote se u cudit shumë që mori një ftesë për dasëm, kur cifti lidhi kurorë në Westminster Abbey ne vitin 2011.

Previous ArticleNext Article