6 muaj pas divorcit, Stine qenka lidhur sërish?

Stine i dha fund marrëdhënies me partneren, këngëtaren e quajtur Graciela pas lidhjes disavjeçare dhe një vajze të vogël. E gjatë këtyre muajve dyshja e njohur ka lënë dyshime edhe për ndonjë rikthim të mundshëm, ndonëse edhe pas ndarjes vendosën të mbetën miq.

Por duket se gjërat kanë ecur para për artistin, i cili pyetjes që njëri prej ndjekësve i ka bër ënë Instagram nëese është single apo i lidhur, Stine i është përgjigjur: “Në fakt jam një single i lidhur”.

Seç ka dashur të thotë autori me këtë përgjigje, ai e di!

Previous ArticleNext Article