U fejuan 6 muaj më parë, çifti i njohur i showbizit martohet në fshehtësi

Aktori i njohur Chris Patt është martuar në fshehtësi me partneren e tij Katherine, vajzën e aktorit Arnold Schawarzenegger.

Lajmi është publikuar nga “People” që ka zbuluar se martesa e çiftit ështëorganizuar në Montecito të Kalifornisë në një ceremoni private dhe me shumë pak të ftuar.

“Mund të themi se sot është dita më e lumtur për Katherine. Ajo nuk ka ndalur së qeshuri dhe Chris duket marramendës dhe i emocionuar. Është një mjedis romantik për një martesë”, i kanë thënë burimet pranë çiftit People.

LOS ANGELES, CA – APRIL 22: (L-R) Katherine Schwarzenegger and Chris Pratt attend the Los Angeles World Premiere of Marvel Studios’ “Avengers: Endgame” at the Los Angeles Convention Center on April 23, 2019 in Los Angeles, California. (Photo by Rich Polk/Getty Images for Disney)
Previous ArticleNext Article