200 mijë euro shtëpi në Brezovicë, dalin pamjet e vilës luksoze të Ledri Vulës

Reperi nga Kosova Ledri Vula, në nëntor të 2018-ës  bleu një shtëpi në Brezovicë, çmimi i së cilës shkonte mbi 200 mijë euro. Dhe vetëm pak muaj më vonë vijnë pamjet e para të arredimit  nga vila luksoze e reperit dhe të gjithë mbetën gojëhapur.

Ka qenë emisioni “My Living” që ka përcjell pamjet e shtëpisë ku reperi jeton me familjen e tij.

Me arredimin e shtëpisë është marrë mamaja e Ledrit, Xheraldina e cila ka treguar për kamerën çdo ambient të vilës luksoze.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article