E akuzojnë se ka përdorur photoshop, Anxhela Peristeri nxjerr video per të treguar efektet e dietës!

Anxhela Peristeri ka humbur mjaft kilogramë së fundi falë një regjimi të rreptë ushqimor ( 16 kg prej heqjes së brumrave), megjithatë disa prej fansave nuk e besonin plotësisht dhe e akuzonin se përdor ‘photoshop’ në fotografitë e saj.

Cila ishte mënyra më e mirë e Anxhelës për t`iu treguar se e kanë gabim? Epo, një mënyrë mjaft originale dhe e besueshme: ua tregoi me video se po tregon të vërtetën!

 

View this post on Instagram

 

Per te gjithe admiruesit e Photoshopit!!😘

A post shared by Music is my religion! (@anxhelaperisteriofficial_) on

Previous ArticleNext Article