Ermali si gjithë burrat! Ami i kërkoi një foto dhe rezultati është ‘tmerr’

Ami dhe Ermali gjenden aktualisht me pushime në Turqi me familjen e tyre dhe prej pak ditësh janë duke postuar momente gjatë qëndrimit në Belek.

Por ndërsa i ka kërkuar bashkëshortit të saj t’i shkrep një foto në pishinë, Ami ka parë se rezultati nuk ka qenë aspak ai që priste.

Mamaqi, nuk kishte si të linte humorin jashtë fotos, duke ia shkatërruar komplet fotografinë Amit.

“Kur i thua burrit të të bëjë foto”, shprehet Ami krahas fotos kur shihet që Ermali ka fotografuar këmbën e tij, në vend të imazhit të Amit.

E ajo që pritej të ishte një foto e bukur buzë pishine është në fakt një pamje që e ka acaruar keq Amardën.

Previous ArticleNext Article