Përse nuk vishesh si princeshë? Përgjigja e Kate-t është epike!!

Janë mjaft të zënë me takimet me popullin, dhe këtë herë, Kate Middleton dhe bashkëshorti i saj Princ William ndaluan në provincën e Cumbrias ku u takuan me fermerë të zonës. Kishte dhe plot fansa të vegjël që ishin afruar me shumë kureshtje për të parë nga afër ciftin mbretëror.

Dy vajza dukeshin vecanërisht të gëzuara që po shihnin nga afër një princeshë të vërtetë, por meqe ishin të turpshme, pyetjen që I mundonte,e bëri babai: “Ajo që kërkojnë të dijnë vajzat e mia është nëse do ta vishnin fustanin e  princeshës Elsa“, është shprehur ai, dhe përgjigja e Kate-it është fantastike:  “E di më falni. Sot kam ardhur të shoh disa dele prandaj kam veshur pantallona dhe xhaketë”. Në fakt, ishte veshur shumë thjesht, dhe me kambale, ashtu sic e donte vërtet rasti!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article