Rihanna pranon lidhjen me miliarderin, zbulon planet e martesës

Rihanna është e dashuruar dhe tani nuk ka më asnjë dyshim! Ylli i muzikës ka pranuar për herë të parë lidhjen e dashurisë me miliarderin Hassan Jameel në intervistën e dhënë për revistën “Interview”.

“Sigurisht që jam e dashuruar”, është përgjigjur 31-vjecarja duke folur ndër të tjera edhe për planet e martesës me partnerin e saj. “Vetëm Zoti e di atë. në bëjmë plane dhe Zoti qesh, a është kështu”, ka thënë ajo.

Ylli nga Barbados pohoi se ajo është gati më shumë se kurrë për të krijuar familjen e saj dhe për t’u bërë nënë.

 

Previous ArticleNext Article