Shpallet femra më seksi në planet!

 

Prestigjozja “Maxim” ka listuar 100 gratë më seksi në planet dhe listën e ka kryesuar modelja Olivia Culpo.

Modelja 27-vjeçare renditet në vendin e parë në listën e përvitshme të “Maxim Hot 100”, që vlerëson femrat më të fuqishme dhe që tërheqin më shumë vëmendjen në shoëbiz apo në pop kulturë.

Olivia e cila është shpallur Miss Universe në vitin 2012 ka ndarë lajmin e bukur në rrjetin social Instagram, teksa shfaqet në Kopertinën e Maxim.

E kam parë gjithnjë këtë revistë me admirim. Ka pasur kaq shumë gra të zgjuara dhe të suksesshme që kanë dalë në kopertinën e saj dhe që më kanë frymëzuar gjatë gjithë karrierës time. Prandaj ky vlerësim do të thotë shumë për mua, ende nuk e besoj dot”; shkruan ajo krah fotos.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article