U bë nënë një muaj më parë; balerina e njohur tregon portretin e të birit!

Një muaj më parë, ajo përjetoi për herë të parë ndjesinë e bukur të të bërit nënë. Balerina e njohur e Tv Klan Albana Dapi, ka ndarë sot një foto të Laos i cili tashmë është 1 muajsh.

Vogëlushi erdhi në jetë 6 maj si frut i dashurisë disa  vjeçare mes mamit dhe  babit.

Lajmin e shtatzënisë balerina e bëri publike gjatë javëve të fundit të pritjes së ëmbël, nëpërmjet postimeve në rrjetin social Instagram.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article