Me tuta e atlete, larg imazhit të kuruar në ekran, Eni Vasili për vrap nga Liqeni

Gazetaren e “Open” Eni Vasili e shohim mbrëmjeve në Top Channel me imazhin e kuruar dhe elegant, dhe përkujdesjen ndaj imazhit, gazetarja e shfaq edhe në rrjetet sociale.

Por në përditshmëri, larg imazhit që shohim në ekran, Eni është sportive dhe tejet praktike. Moderatorja ka publikuar një foto paraditen e së mërkurës ku shihet e veshur me tuta e bluze sportive, atlete të bardha dhe kapele.

“Kur dita nis me vrap”, shkruan drejtuesja e “Open nën foton e saj.

 

View this post on Instagram

 

Kur dita nis me vrap ?‍♀️?‍♀️#enivasili #openenivasili #opentopchanel

A post shared by ENI VASILI (@enivasili) on

Eni Vasili prej muajsh është zhvendosur në ekranin e Top Channel ku drejton emisionin politik “Open”. Sa i përket jetës private, gazetarja po shijon lidhjen e saj me Armandin, inxhinierin e suksesshëm që la Londrën për të qenë pranë partneres së tij gazetare.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article