Albana Osmani para 17 vitesh, bjonde me flokë të shkurtra, nuk njihet!!

Albana Osmani duket është bërë nostalgjike: moderatorja e njohur ka treguar përmes një fotoje të thjeshtë vitet e kaluara në television, e këtë e bëri përmes kartës identifikuese në fillimet  e punës. “Ndihem si sot edhe pse kaluan 17 vite. Çfarë bëri Oprah Winfrey në jetë. Realizoi çdo ëndërr të saj me klas dhe dinjitet. Kaq e bekuar dhe kaq e lumtur, faleminderit publikut më të mirë në botë”, ka shkruar Albana.

Por ndërkohë, fotoja tërhoqi vëmendjen për dicka tjetër, përvec se u kthye në tregues të rrugëtimit të saj në Top Channel. Albania shihet aty me flokë bjondë, të prerë shkurt dhe baluke, e thuajse nuk njihet!!!

Bukuroshja e ekranit është kthyer prej disa kohësh në një “ambasadore“ të kauzave sensibilizuese, përmes fushatës “ Ti je një luledielli“, qëlimi I së cilës është të ndihmojë fëmijët në nevojë.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article