Marina shtatzënë? Fotoja që ngriti dyshimet!!

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë zgjedhur të largohen disa ditë drejt Londrës, ku po qëndrojnë në një suitë mjaft luksoze në afërsi të pallatit Kensington. Një prej fotove ilustruese të këtyre pushimeve të mrekullueshme e tregon ciftin në pjesën e pasme të një limuzine, ku Marina shihet e mështetur tek I shoqi dhe të dy duken mjaft të lumtur e te qeshur .

Por disa ndjekës janë tërhequr nga një detaj I fotos, I cili ka shtyrë të mendonë se Marina mund të jetë shtatzënë. Të dy ata I kanë vendosur duart në barkun e saj, e për këta fansa, një veprim I tillë mund të paralajmërojnë mbërritjen e bebes së parë të ciftit.

 

Ata kanë dy vjet të martuar, e në fakt, ky do të ishte një moment i mirë për ta shtuar familjen e tyre, por sërish do të na duhet të presim e të shohim nëse ndjekësit kanë të drejtë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article