Nuk e kishim parë Sonila Mecon me rrobebanjo, moderatorja nxjerr foto dhe na habiti!!

Pas të ftohtit të zgjatur dhe shirave që u duk se nuk po pushonin, këto ditë me diell ishin mëse të mirëpritura në Shqipëri. Me tu hapur koha, shumë prej nesh vërshuan drejt bregdetit apo pishinave për të shijuar më në fund sezonin e ngrohtë ashtu sic duhet. Moderatorja Sonila Meco nuk ka bërë përjashtim. Sonila ka publikuar një foto në ‘Instastory’ ku shihet në një pishinë me vajzën e saj. Dhe sigurisht, ajo që tërhoqi menjëherë vëmendjen ishtë figura e saj: Sonila dukej mjaft në formë në bikini.

Fakti që është bërë nënë duket nuk e ka larguar nga kujdesi për veten. Sonila në fakt është një shembull I këtij të fundit, dhe shfaqet përherë mjaft e kuruar në ekran e në publik.

 

Previous ArticleNext Article