Përgatitet për klipin e ri, Ronela Hajati bie nga shkallët!!

Ronela Hajati nuk ndalet: pas dy bashkëpunimeve të suksesshme me Don Phenom, këngëtarja njoftoi se do të sjellë shumë shpejt një hit të ri, të titulluar  ‘Lage’ . Ai duhet të mbërrijë për publikun në 21 qershor, dhe Ronela I ka hyrë punës fort.

Por duket se e ka pasur dhe një incident: gjatë xhirimeve të videoklipit, ajo është rrëzuar në shkallët e një ndërtese, që është dhe goxha e lartë, megjithatë ia ka hedhur paq..


“Kur thonë: Hë se keni punë të lehtë ju! P.s  Rashe sepse shkallet ishin te thyera meqe ju duhej shume per inventar fundmuaji 😂 dhe po jam vrare aq shume sa sdi“, ka shkruar ajo në Instagram. Dhe ne i themi: mirë me kaq!

Previous ArticleNext Article