Pushime në Saint Tropez! Anxhelina me bikini dhe trupi hata fare!

Anxhelina Hadërgjonaj është zhvendosur për disa ditë pushimesh në rivierën franceze dhe siç ka treguar edhe përmes postimeve në rrjetet sociale po shijon ditën e nxehta në Saint Tropez, Francë.

Por nëse nuk e ndiqni Anxhelinën në Instagram na lejoni t’ju themi se këngëtarja ka publikuar dy foto të fundit me bikini dhe gjejeni çfarë format e saj trupore janë për t’u admiruar!

Në njërën nga fotot, Anxhelina mban veshur një trupore ngjyrë blu të errët, ndërsa në një ditë tjetër ka veshur një palë rrobabanjo njgyrë pjeshkë dhe duket hata fare!

Previous ArticleNext Article