Horoskopi ditor, e diel 23 qershor 2019

Dashi

Dita e sotme do jete me pozitive sot për ata qe janë ne një lidhje. Do e respektoni mendimin e tjetrit dhe do bashkëpunoni për gjithçka se bashku. Beqaret ka gjasa te fillojnë një histori dashurie te qete dhe te fshehte. E rëndësishme është qe ata vete do ndihen te plotësuar. Sektori i financave do jete me i privilegjuar se kurrë me pare. Do ndiheni shume me mire.
Demi

Nuk do ketë aspak tension dhe debate sot ne jetën tuaj ne çift. Merrini gjerat si t’iu vijnë dhe do ndiheni për mrekulli. Beqaret do kenë flirtime pa fund dhe aventura kalimtare. Ata qe dëshirojnë histori dashurie serioze duhet ende te presin edhe pak. Për financat gjithçka është e mundur. Ose do keni përmirësime te menjëhershme ose do rrënoheni tërësisht.

Binjaket

Dita e sotme do jete plot diell për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni te lumtur pranë atij qe dashuroni dhe do dëshironi te mos ndaheni asnjë çast prej tij. Beqaret do jene entuziaste dhe te gatshëm te bëjnë ndonjë çmenduri te vogël. Do gjeni persona me te cilët do ju përputhen mendimet. Ne planin financiar nuk duhet absolutisht te nxitoheni nëse nuk doni probleme.

Gaforrja

Dite mjaft euforike kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do merreni vesh edhe me shikime me partnerin tuaj dhe do planifikoni te ardhmen. Jeta intime gjithashtu do marre me tepër rëndësi. Beqaret do flirtojnë gjithë kohës dhe do jene te sjellshëm me personat rreth e rrotull. Ne mbrëmje mund te ketë edhe ftesa. Ne planin financiar mos bëni çmenduri sepse do vuani pasojat.

Luani

Ju pret nje dite e mrekullueshme sot juve qe jeni ne një lidhje. Do i harroni njëherë e mire te gjitha problemet qe keni pasur dhe do mendoni vetëm për ato qe do vijnë. Mund te merren edhe vendime sot. Beqaret do kalojnë një dite tërësisht te qete dhe pa gjera për t’u veçuar. Ne planin financiar situata do jete e qëndrueshme po shpenzuar me maturi.

Virgjeresha

Dite e kontrastuar dhe e paqëndrueshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Asgjë nuk do shkoje ashtu si ju e keni dëshiruar. Beni durim dhe mos bini ne pesimizëm. Beqaret do mbyllen ne vetvete dhe nuk do preferojnë aspak te dëgjojnë për dashurinë. Financat fatmirësisht do i menaxhoni me kujdes dhe nuk do ketë asnjë problem.

Peshorja

Venusi do jete i pozicionuar keq sot ne jetën tuaj ne çift dhe do sjelle debate te shumta mes jush dhe partnerit. Asnjeri prej jush nuk do lëshojë pe. Beqaret do kenë mundësi me shumice te nisin një histori dashurie serioze, por duhet te bëjnë zgjedhjen e duhur. Ne planin financiar do iu dalin probleme te vogla te cilat duhet t’i rregulloni sa me pare.

Akrepi

Partneri do ju mbaje ne pëllëmbe te dorës gjate kësaj dite dhe ju do ndiheni me te lumtur se kurrë me pare. Do flisni për çdo teme me te. Beqaret do afrohen mjaft me dike te cilin dikur e shanin dhe as qe mendonin se mund ta kishin kaq te afërt. Financat do jene te turbullta, prandaj duhet shmangur çdo lloj shpenzimi apo çdo huadhënie. Kujdes!

Shigjetari

Bashkëpunim, mirëqenia dhe komunikim. Këto do jene fjalët kyçe qe do simbolizojnë jetën tuaj ne çift sot. Gjithçka do shkoje ashtu si ju e kishit dëshiruar ne çift. Beqareve do ju duhet shume kohe qe te mendohen te bëjnë zgjedhjen e duhur. Për problemet financiare mund te flisni vetëm me specialistet ose me miq qe marrin vesh nga kjo fushe.

Bricjapi

Nuk do jete një dite e lehte për t’u kaluar kjo e sotmja, kështu qe tregohuni te kujdesshëm kur te flisni për diçka me partnerin. Ai mund t’iu beje kritika te cilat nuk do iu pëlqejnë. Beqaret do e gjejnë ne mesdite personin e tyre ideal. Financat nuk do jene problematike, megjithatë ju duhet te shmangni çdo lloj shpenzimi te tepruar.

Ujori

Debatet ne çift do fillojnë te pakësohen sot dhe ju do jeni disi me te kthjellet. Mundohuni nga ana tjetër ta ndryshoni paksa rutinën dhe te bëni diçka me ndryshe se zakonisht. Beqareve do ju ndryshoje shpesh humori dhe as vete nuk do e dini çfarë do duan. Me pak durim dhe këmbëngulje mund te arrini t’i stabilizoni edhe financat.

Peshqit

Partneri juaj do jete më me fat sot sepse ju do ja bëni ditën edhe me te bukur. Do e surprizoni atë ne çdo momente dhe do ndiheni edhe vete me te gëzuar. Beqaret nuk do kenë fat ne dashuri edhe pse nuk do ndalen se kërkuari atë. Ne planin financiar vështirësitë do jene me te mëdha se kurrë me pare. Shmangni çdo lloj shpenzimi te tejskajshëm./ Portalb

Previous ArticleNext Article