Publikohet foto e parë e Dua Lipa me të dashurin e ri!

 

Rreth një muaj nga ndarja e Dua Lipa me Isaac Careë, bukuroshja prishtinalie ka krijuar në lidhje të re.

Emri i djaloshit me të cilën thuhet se Dua po del këto kohë nuk është aspak I panjohur, pasi bëhet fjalë për vëllain e dy modeleve të njohura Gigi dhe Bella Hadid. Anwar Hadid, 20 vjeçari simpatik është i dashuri i ri I Dua Lipës.

Mediat e huaja shkruajnë se romanca mes dyshes ka nisur vetëm pak ditë pasi ajo i dha fund lidhjes me shefin e kuzhinës Isaak Careë, i cili nga ana tjetër nuk po e kalon fort lehtë periudhën e ndarjes.

Sipas britanikes The Sun, çifti i ri Dua dhe Anwar kanë nisur të bëjnë takime romantike në Los Angelos dhe në Malibu. Tabloidi ka publikuar edhe foton e parë të dyshes ku ata duken shumë të afërt me njëri tjetrin.

Previous ArticleNext Article