Bluza e preferuar e Dianës ( me të cilën hutonte paparacët), del në ankand!!!

Ishte bluza që adhuronte ta mbante kur shkonte në palestër: në 1 korrik, princesha Diana do të kishte mbushur 58 vjec, ndaj dhe admiruesit e saj po përpiqen të risjellin ne vëmendjen e publikut, në një mënyrë apo një tjetër, sesi jetoi princesha e ndjerë e Wellsit. Një ankand special u organizua nga RR Auction, dje objekti më interesant aty ishte pikërisht bluza e preferuar e Dianës me logon e kompanisë Virgin Atlantic, dhuratë për princeshën nga manjati Richard Branson.

Bluza ka arritur deri tani në ankand shumën 5.500 de dollarë.

 

Previous ArticleNext Article