Trendi i ri i verës: Ja çfarë duhet të vini te gishtat e këmbës

Çfarë do ta përcaktojë look-un e verës 2019? Ndonëse është ende herët për të folur me siguri, duket se trendi më i ri ka dalë tashmë në pah: unazat te gishtat e këmbës.

E para që e nisi ‘lojën’ ishte modelja dhe miliarderia Kylie Jenner që pak ditë më parë publikoi një video në Instagram duke treguar këmbët e saj të dekoruara me unaza te gishtat.

 

View this post on Instagram

 

???????

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Ky trend nuk është aspak risi, pasi ka e ka thënë fjalën e tij në industrinë e modës edhe shumë vite më parë, por tanimë që një influencuese si kylie e riktheu e sigurtë që shumë do të jenë vajzat që do ta përqafojnë.

 

Previous ArticleNext Article