Java e Modës në Paris; Veshjet e VIP-ave që nuk duhet t’i humbisni

Yjet kanë marrë pak pushim nga pushimet e tyre të verës për t’ju drejtuar Parisit për eventin e përvitshëm të Javës së Modës Fall-Winter Couture. Në shfaqjen më fashion të vitit, VIP-at bën jehonën e tyre me veshjet dhe pamjen.

Mandy Moore

Tessa Thompson
Aja Naomi King & Gabrielle Union


Olivia palermo & Johannes Huebl

Luka Sabbat & Kaia Gerber
Celine Dion & Isabelle Huppert
Mandy Moore, Coco Rocha, & Pixie Lott
Meg Ryan & Daisy True Ryan
Marisa Tomei
Nicole Richie
Rachel Zoe & Giambattista Valli
Heidi Klum & Tom Kaulitz
Elisabeth Moss
Shailene Woodley
Gal Gadot
Kaia Gerber
Nick Jonas & Priyanka Chopra

Anna Wintour and Margot Robbie

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article