E bija bën 1 vjeç, sipërmarrësja shqiptare emocionon me fjalët!!!

Sipërmarrësja Greiss Petroviq një vit më parë u bë nënë për herë të parë duke sjellë në jetë vajzën e saj të quajtur Emel.

Sot në ditëlindjen e parë të vogëlushes, ish-modelja ka ndarë një foto të shkrepur pak çaste pas ardhjes në jetë të vajzës duke i uruar kështu ditlëindjen me fjalët më emocionuese.

“Gëzuar ditën e lindjes bija ime, e ëmbla Emel!🎂

Faleminderit që na dhurove ndjesinë dhe statusin më të bukur në botë, të qënurit prind!

U rritsh plot shëndet, lumturi dhe suksese zemra jonë! Data 05 korrik 2018 na prezantoi edhe me një tjetër dimension më të bukur të jetës! Edhe 100!🙏🎉

Të duam shumë!”.

Greiss Petroviq është drejtuesja e agjensisë së modelingut “Grace Models” dhe është e martuar me djalin e kuzhinieres së njohur të ekranit shqiptar, të njohur si Zonja Tefta.

Previous ArticleNext Article