Pse Mbretëresha Elisabeth nuk ishte e pranishme në pagëzimin e Archie?!

Aty ku u martuan një vit më parë në Kishën “St George”, Princ Harry dhe Meghan Markle do të pagëzojnë sot djalin e tyre Archie Harrison.


Ndryshe nga pagëzimi i fëmijëve të Harryt dhe Kate, Dukesha e Sussex preferoi një ceremoni shumë private për djalin e saj, duke mos lejuar të mos bëhet asnjë detaj apo imazh publik.


Mediat britanike raportuan pak minuta më parë se Mbretëresha Elisabeth dhe Princ Charles nuk do të jenë të pranishëm në ceremoni, dhe arsyeja duket se ka qenë axhenda tejet e ngjeshur e dyshes më të rëndësishme të fronit britanik.

Si një ndër mbretëritë më të rëndësishme në botë, ka ngjarje si këto detyra i detyron të mos marrin pjesë!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article