U fshi tani: Rita Ora publikon me ose pa dashje foto nudo në mesnatë!

Dhe nuk bëhej fjalë për një foto nudo artistike, ku modelja është e krehur, grimuar, e ku ka marrë të gjitha insruksionet për qëndrimim, pozë apo dritën e duhur nga fotografi, përshembull si kjo foto këtu:


Por bëhet fjalë për njo foto nudo në kuptimin e parë të saj, një qëndrim i lirshëm nëpër dhomë, teksa ka hequr të gjitha rrobat e trupit dhe për çudinë e të gjithëve këngëtarja Rita Ora, një foto të tillë e postoi në llogarinë e saj instagram në orët e vona të natës së mbrëmshme.


“Oh, hi (oh përshëndetje)” ka shkruar Rita bashkangjitur në foto, ndërsa përballë saj dallohej silueta e një mashkulli.


Me siguri një foto e postuar gabimisht në story, pasi vetëm pak çaste më vonë artistja nga Kosova e fshiu, por hmmm tepër vonë; rrjeti e bëri të tijën dhe foto u shpërnda shumë shpejt në faqe të ndryshme.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article