Gaz Paja dhe bashkëshortja arratisen pas dasmës. Pamje nga vendi ku po qëndron çifti

Gaz Paja dhe partnerja e tij Ira më në fund kanë gjetur mundësinë pë rt’u larguar nga Shqipëria për disa dit pushimesh. Çifti që lidhi kurorë më 1 Qershor nuk mundën të largohen pë rmuajin e mjaltit për shkak të angazhimeve politike dhe profesionale të aktorit por sipas fotove më të fundit të postuara nga ata vetë në rrjetet sociale momenti për pak relaks ka ardhur.

Si rrallë herë 40-vjeçari ka publikuar një foto krah bashkëshortes duke e shoqëruar imazhin me fjalët “Bota ime” ndërsa destinacioni i çiftit mbetet enigmë një pamje nga ‘shtëpia e tyre’ e këtyre ditëve e ka publikuar Ira duke treguar se vendi është vërtet magjepsës.

Kjo e fundit shkruan se në fakt kjo është një darkë pushimesh duke ngritur kështu dyshimet se kjo arratisje e dyshes mund të mos jetë muaji i mjaltit por disa ditë pushimesh të thjeshta verore.

Previous ArticleNext Article