As Meghan Markle nuk i shpëton dot fustanit ‘trend’ të kësaj vere

Meghan Markle nuk ka qenë ndonjë e tërhqur nga një trend i modës edhe nëse nuk është në linjë me protokollin mbretëror. Ndaj nuk është aspak për t’u habitur të shohësh Dukeshën e Sussex të veshur me një nga veshjet verore më të njohura e më në modë të 2019–ës përgjatë një ndeshjeje golf-i në Berkshire, Angli.

Dhe e dini për çfarë e kemi fjalën: një fustan lino! Merreni në konsideratë nëse doni freski, komoditet e për më tepër nëse doni të jeni edhe në një hap me trendet e fundit.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article