Njihuni me të ëmblin Psalm, djalin e katërt të Kim Kardashian

Ai është vetëm 2 muajsh por ama siç thotë edhe mamaja Kim Kardashian është kaq i ëmbël!

Psalm West erdhi në jetë në muajin maj e Kim Kardashian dhe Kanye West u bënë kështu prindër për herë të katërt. Vogëlushi erdhi në jetë nëpërmjet një nënë surrogate dhe deri më tani 38-vjeçarja kishte zgjedhur të mos e ekspozonte djalin në rrjetet sociale.

 

View this post on Instagram

 

I meannnnn my baby Psalm is so sweet!!!

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

I veshur me një kostum gri, Psalm shihet duke i buzëqeshur kamerës ndërsa menjëherë paspublikimit kanë vërshuar mijëra komente për vogëlushin.

Previous ArticleNext Article