Zbulohet telefonata sekrete; Brad Pitt ka folur me Jennifer Aniston menjëherë pas divorcit!

 

Më shumë se dy vite pas divorcit të bujshëm të Angelina Jolie dhe Brad Pitt mediat e huaja së fundmi po shkruajnë se personi i parë që Brad ka telefonuar në momentet e krizës mes tij dhe Jolie ka qenë ish bashkëshortja Jennifer Aniston.

“Us Weekly” ka mësuar edhe fjalët që dyshja kanë thënë në telefonatën e bërë atë kohë.

Burimet kanë treguar se Pitt i është ankuar ish-bashkëshortes së tij se po kalon një periudhë të vështirë dhe stresuese, për shkak të ndarjes së dytë. Gjithashtu ai i ka kërkuar falje Jennifer, sepse pasi i dha fund lidhjes me të tha publikisht se martesa me aktoren ja kishte bërë jetën të mërzitshme dhe të lodhshme.

Previous ArticleNext Article