Ajka 1 vjeç! Detaji që nuk dinim për vogëlushen+ ftesa e ditëlindjes së vajzës së Besit dhe Xhensilës

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku festojnë sot ditëlindjen e parë të vajzës së tyre Ajkës. Dyshja e njohur e showbiz-it ka menduar të organizojë një festë gjigande mbrëmjen e 12 korrikut, një festë që me siguri do të mbetet gjatë në mendjen e familjes Kallaku.

Ndërkaq urimet për ditëlindjen e parë të vogëlushes kanë nisur të publikohen që herët në mënegjes e në mesin e tyr ekemi mundur të zbulojmë edhe një detaj për Ajkën. Një ndër gazetarët e showbiz-it në urimin që ka bërë në Instagram, e që më pas është ripostuar nga këngëtarj aka shkruar se Ajka është bebi më happy që ka parë.

Pak orë para festës së madhe, është publikuar edhe ftesa e ditëlindjes dizenjuar enkas për këtë ditë të shënuar. Një kuti gri me detaje rozë e bonboniere brenda u është shpërndarë miqve dhe familjarëve që do t’i bashkohen festës së 12 korrikut.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article