Fustani nga Zara u bë aq popullor, sa tani ka një llogari në Instagram!

 

Brandi spanjoll Zara është kthyer në ndër më popullorët anekënd botës, dhe shpesh zgjedhja e parë për ata që duan të vishen bukur e me stil, por pa shpenzuar shumë.

Një nga fustanet e këtij sezoni, me prerje të lirshëm, e me print me pika, që kushton  39.99 paund, duket se është kthyer në të preferuarin e vajzave e grave anekënd botës.

Ky fustan nga Zara është bërë viral, aq sa dikush i ka hapur një faqe instagrami, në të cilën postohen foto të vajzave të veshur me fustanin me pika.

 

View this post on Instagram

 

META – A story 👯‍♀️ @jessikaeve

A post shared by Hot 4 The Spot (@hot4thespot) on

Previous ArticleNext Article