Kremi i preferuar i Meghan Markle kushton vetëm 7 paund

 

Në daljen e saj të fundit me të birin në krah, teksa po ndiqnin një ndeshje Polo, Meghan Markle me siguri nuk kishte harruar të mbronte lëkurën me krem dielli me faktor mbrojtës SPF.

Në fotot e publikuara, teksa Dukesha e Sussex mban në krah të birin, pas saj dallohet kremi mbrojtës ndaj rrezeve të diellit nga marka Nivea, i cili kushton vetëm 7 paund.

Spray të cilin Meghan me siguri e përdor për veten e saj, mbron lëkurën nga dëmtime te diellit dhe ka faktorët UVA e UVB.

Duke marrë parasysh influencimin që Meghan ka tek publiku për gjithçka që ajo vesh, e çdo produkt që përdor me siguri kremi nga Nivea do të përdoret masivisht anekënd botës.

Duket se ka Markle ka një debulesë për markën Nivea pasi në kohën kur xhironte serialin “Suits” ajo ka rrëfyer se për trupin përdor nja krem nga Nivea Q10 Body Lotion.

Previous ArticleNext Article