FOTO/ E ruajtën të fshehtë, miqtë ‘tradhëtojnë’ Besin me Xhensilën, publikojnë imazhin e Ajkës

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë zgjedhur që të mos e prezantojnë publikun me vajzës e tyre tashmë 1 vjeç. Prindërit janë treguar të rezervuar në publikimin e fotove, por duket se janë ‘tradhëtuar’ nga miqtë e ftuar në ditëlindjen e parë të vogëlushes Ajka.

Kanë qenë të pranishmit në ditëlindje që kanë publikuar momente nga kërcimi i çiftit me vajzës dhe gjatë fryrjes së qirinjve që po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale për shkak se kanë zbuluar dashur pa dashur për herë të parë fytyrën e 1 vjeçares.

E vedhur me një fustan të kuq me fjongo në kokë publiku më në fund mund të njohet me portretin e vogëlushes që qenka një ëmbëlsirë e vërtetë me flokë gështenjë.

Ditëlindja e Ajka ‘qumështores’, siç e quajnë prindërit ishte konceptuar si një fermë, torta ishte e dekoruar në formën e një lope. Më pas të pranishmit iu drejtuar ambienteve të brendshme për të vijuar festën deri në orët e para të mesnatës.

Previous ArticleNext Article